Jak dojechać?

ZNAJDŹ NAS

WSPÓŁCZESNY DOM KULTURY Z BAREM

UL. MARII KONOPNICKIEJ 28
/ KRAKÓW

Jedzenie Napoje Palarnia kawy

JE

DZENIE

Kuchnia to fundament naszej działalności. uwielbiamy gotować i dzielić się naszymi ulubionymi potrawami ze znajomymi. Jedzenie to dla nas rytuał – czas, kiedy możemy usiąść, odetchnąć, skupić swoją uwagę na smakach i teksturach, dzielić się tym doświadczeniem z najbliższymi. dlatego takie podejście również oferujemy naszym gościom.

na czele naszej kuchni stoi niezastąpiony dawid balena, który zdobywał doświadczenie na całym świecie, a teraz wraz ze swoim zespołem dba o różnorodność i jakość naszego menu.

nieustannie rozwijamy się, dlatego na nowo wypracowaliśmy proces przygotowywania naszych dań. dzięki temu możemy obsługiwać naszych gości szybciej i sprawniej, jednocześnie utrzymując najwyższy standard serwowanych potraw.

priorytetem są też dla nas świeże i gatunkowe składniki. Nasza pizza przyrządzana jest na bazie włoskich produktów, a owoce, warzywa, mięso czy sery dostarczane są przez naszych zaufanych lokalnych dostawców.

daj się zaprosić!

ZOBACZ MENU

NAPOJE

forum lato to również wiele wydarzeń oraz imprez podczas, których otwarte jest aż pięć naszych barów – dwa całoroczne oraz trzy sezonowe. w każdym prezentujemy szeroki wybór napojów alkoholowych oraz bezalkoholowych.

na każdym kroku dbamy o to, aby doświadczenie naszych gości było wyjątkowe dla każdego z nich. dlatego nasi najlepsi barmani znają ich upodobania tak samo dobrze, jak znają przyrządzane koktajle. stworzenie drugiego baru całorocznego pozwoliło nam na rozbudowanie karty oraz usprawnienie obsługi, a co za tym idzie – możemy sobie pozwolić na opracowywanie bardziej zróżnicowanych receptur oraz na więcej eksperymentów.

my już mamy swoich faworytów, a ty?

ZOBACZ KARTĘ

PA

LARNIA

KAWY

jakość dostarczanych produktów jest dla nas najważniejsza. chcemy mieć jak największy wpływ na to co podajemy w restauracji czy na barach. stąd też pojawił się pomysł stworzenia in-hałsowej palarni kawy na terenie forum lato. przy tym projekcie łączymy swoje siły z marką Garage Coffee Roasters — zespołem z wieloletnim doświadczeniem w wypalaniu ziaren, który tak samo jak my, kocha kawę, a pasją do jej przygotowywania chce dzielić się z innymi.

w naszej ofercie znajdziesz zarówno kawy do espresso o profilu dark roast, jak i gamę kaw z segmentu speciality wypalanych w profilach medium oraz light roast.

unoszący się aromat świeżo wypalanej kawy na pewno skusi cię do spróbowania jej w naszej restauracji. jeśli pokochasz ją tak samo jak my, zawsze możesz zaopatrzyć się w nasze ziarna na miejscu.

POZNAJ GCR

IWENTY

wpadnij do nas nie tylko na dobre jedzenie czy drinki – ciesz się spotkaniamy przy muzyce na żywo, odkrywaj młodą sztukę, wymieniaj się doświadczeniami podczas dyskusji.

przez cały rok wiele się u nas dzieje – od koncertów, festiwali, poprzez targi, konferencje, aż po wystawy i spotkania autorskie. każdy znajdzie coś dla siebie, a my chętnie spotkamy się z tobą w forum lato.